Aplikacje bukmacherskie na telefon – która najlepsza?

W dzisiejszych czasach nie wystarczy, by dobry bukmacher swoją ofertę prezentował stacjonarne. Już kilkanaście lat temu absolutną podstawą stało się posiadanie przez niego serwisu internetowego. Wraz z postępami technologicznymi, wymagania ze strony polskich typerów zaczęły rosnąć, a dziś konieczne jest również posiadanie aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której zakładów można dokonywać z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie, nawet nie będąc w zasięgu własnego komputera. W tym rankingu skupimy się na bukmacherach, których aplikacje mobilne oferują najwięcej.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie w 2021 roku

Podczas przygotowywania naszego rankingu zwracaliśmy uwagę wyłącznie na aplikacje mobilne bukmacherów, ale tylko takich, którzy działają w naszym kraju legalnie. Patrzyliśmy przy tym nie tylko na to, czy dokładnie odzwierciedlają ofertę bukmachera, ale też czy zawierają w sobie dodatkowe funkcje ułatwiające jej wykorzystywanie. Ważne było dla nas również tak zwane UX (user experience), czyli w jaki sposób zostały zaprojektowane te aplikacje pod względem wyglądu i kompatybilności z urządzeniami mobilnymi.

1. STS

Aplikacja mobilna bukmachera STS, który w chwili obecnej jest najpopularniejszym w Polsce operatorem, daje dostęp do pełnej jego oferty, wliczając w to klasyczne zakłady przedmeczowe, ale i te w formule „na żywo”, rozgrywki w sportach wirtualnych oraz w ramach jego nowej usługi Betgames. Została zaprojektowana z myślą o komórkach z systemami Android oraz iOS i wyposażone w wiele ciekawych funkcji, w tym między innymi:

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

 • logowanie za pośrednictwem nowoczesnych metod, w tym odcisku palca oraz skanu twarzy,
 • wygodny dostęp do statystyk, również tych drużyn, które biorą udział w spotkaniu „na żywo”,
 • dostęp do transmisji spotkań sportowych – w przypadku, kiedy firma nie jest w stanie ich zapewnić, udostępniana jest opcja symulacji.
 • powiadomienia push – aplikacja na bieżąco informuje o nowościach w ofercie, ale też przebiegu spotkań, którymi jesteśmy zainteresowani. Nawet, gdy w chwili obecnej jej nie przeglądamy;
 • czat z innymi użytkownikami – w opcji czatu możemy prowadzić dyskusję z innymi typerami, na przykład pisząc nasze predykcje na przyszłe spotkania, razem z nimi analizując własne przegrane lub ciesząc się z wygranych.
 • do pobrania za darmo ze strony STS – pobrać aplikację można bezpośrednio ze strony www.STS.pl.

Mocną stroną aplikacji jest jej design – cały czas na naszym ekranie wyświetlane jest saldo, a całość została zaprojektowana w sposób intuicyjny i – po prostu – atrakcyjny. Szybko można w niej odnaleźć najpotrzebniejsze opcje, a całość przypomina wyglądem swojego „większego odpowiednika”. Jest więc bardzo czytelna.

2. forBet

Forbet jest najkrócej istniejącym na rynku, bo dopiero od 2016 roku, polskim bukmacherem, któremu udało się znaleźć w naszym rankingu. Swoją aplikację zaprojektował z myślą o współczesnych standardach, a możemy z niej korzystać posiadając telefon lub tablet z systemem Android lub iOS. Wśród funkcji, które oferuje aplikacja znalazło się miejsce na:

 • szybkie dokonywanie płatności – swoje konto można zasilać (ale i wypłacać z niego pieniądze) za pośrednictwem zaledwie dwóch stuknięć w ekran; to wygodne i praktyczne!
 • match tracker pozwala na śledzenie spotkań sportowych akcja po akcji w postaci specjalnych wizualizacji, które są aktualizowane w czasie rzeczywistym;
 • powiadomienia push – forBet za pośrednictwem powiadomień informuje o ważnych wydarzeniach w obrębie spotkań, którymi się interesujemy, w szczególności tych, na które postawiliśmy; nawet nie musimy być w aplikacji, aby wiedzieć, co się dzieje;
 • wygodne zarządzanie bonusami pokazuje nam, ile obrotu jeszcze musimy wykonać, by środki z konta bonusowego przeszły na to główne;
 • dostęp do statystyk – bogate statystyki udostępniane są dla spotkań rozgrywanych w trybie na żywo – dzięki temu możemy podejmować bardziej świadome decyzje i szybko działać;
 • czat – za pośrednictwem wbudowanego w aplikację czatu możemy prowadzić rozmowy z innymi typerami – na żywo; w ich trakcie możemy chwalić się naszymi zakładami, bądź też analizować te, które już uległy rozwiązaniu.

3. Fortuna

Fortuna, a zatem kolejny z bardzo rozpoznawalnych w naszym kraju bukmacherów, który działa już od 1996 roku, oferuje jedną z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku. Działa ona na telefonach z każdym możliwym systemem operacyjnym i daje dostęp zarówno do tych najbardziej podstawowych funkcji, jak i bardziej zaawansowanych, niedostępnych u konkurencji. Co najważniejsze, dobrze wygląda również na większych ekranach tabletów, wykorzystując całą przestrzeń ekranu z pożytkiem (a nie rozciągając treści, jak to bywa u konkurencji). Do innych ważnych funkcji aplikacji fortuny należą:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • szybkie płatności – płatność w tej aplikacji zajmuje dosłownie moment – zwłaszcza, jeśli ma się podłączoną kartę;
 • szybkie zakłady – w zakładach „na żywo” liczy się każda sekunda – dlatego też można postawić zakład za pośrednictwem zaledwie dwóch stuknięć w ekran;
 • dostęp do transmisji wideo – możemy oglądać transmisje z meczów (a nie tylko ich symulacje) – gdziekolwiek jesteśmy;
 • powiadomienia push – aplikacja daje oczywiście możliwość informowania nas o przebiegu wybranych spotkań oraz o statusie naszych kuponów, jak również nowych bonusach za pośrednictwem powiadomień, które wyskakują nawet wtedy, gdy nie przebywamy w jej obrębie.

4. Milenium

Milenium to polski bukmacher, który na rynku działa od 2003 roku i oferuje bardzo ciekawą, a co najważniejsze często aktualizowaną aplikację mobilną, podobnie z resztą jak w Betfan. W przeciwieństwie do głównego serwisu bukmachera, została ona przygotowana w białej stylistyce i stawia na czytelność, a także na szybki dostęp do najbardziej podstawowych funkcji serwisu. Za jej pośrednictwem można wziąć udział w zakładach na pełną ofertę firmy, w tym również tę”na żywo”, a także można przeglądać wyniki, dużo statystyk oraz mieć podgląd na wszystkie zakupione do tej pory kupony. Niestety, aplikacja – choć została dobrze zaprojektowana – nie daje nam możliwości dokonywania operacji finansowych. Jeżeli więc będziemy potrzebowali doładować swoje konto albo wypłacić zgromadzone na nim środki, będziemy musieli skorzystać z wersji przeglądarkowej serwisu internetowego bukmachera. Oto, co musimy wiedzieć na temat aplikacji:

 • dostępna jest ona w wersji na iOSa i Androida,
 • w bardzo przejrzysty sposób przedstawia całą ofertę bukmachera,
 • daje szybki dostęp do kuponów oraz pozwala na dokonywanie zakładów, również na te mecze, które rozgrywane są na żywo;
 • NIE daje dostępu do płatności – za jej pośrednictwem nie dokonamy wpłaty na konto, ani też nie wypłacimy pieniędzy.
betfan bonus za darmo
Betfan kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Choć aplikacja Milenium została zaprojektowana całkiem dobrze, jest czytelna i prosta w obsłudze, nie daje dostępu do wszystkich funkcjonalności.

5. Totolotek

Z całego rankingu bukmacherów Totolotek jest zdecydowanie najstarszym – powstał w 1992 roku, a od pewnego momentu swojego istnienia działa również w Internecie (przeniósł się do niego jako jeden z pierwszych). Jest to widoczne w interfejsie użytkownika, który jest prosty, acz nieco staromodny. Jego dokładnym odwzorowaniem jest aplikacja mobilna, która została przygotowana dokładnie w takim samym stylu i choć daje dostęp do większości funkcji, dla wielu może być nieczytelna. Firma jako jedna z niewielu promuje wykorzystanie aplikacji, przyznając bonus powitalny dla użytkowników, którzy dokonają wpłaty za jej pośrednictwem. Co warto wiedzieć na temat samej aplikacji?

 • działa ona wyłącznie na telefonach z systemem Android;
 • pozwala obstawiać całą ofertę zakładów w tym KSW, e-sport, sporty wirtualne;
 • umożliwia szybki podgląd swoich kuponów, a także możliwość szybkiego obstawiania za pośrednictwem zaledwie kilku stuknięć ekranu.

Co trzeba wiedzieć o aplikacjach mobilnych?

Ważnym jest wspomnienie o tym, że każda aplikacja mobilna na platformy z systemem Android wymaga instalacji bezpośrednio z pliku instalacyjnego. Nie ma jej więc na łamach oficjalnego sklepu Google Play. Wszystko ze względu na politykę owego sklepu, która zabrania obecności na nim jakichkolwiek form hazardu (którą bukmacherka zdecydowanie jest). Proces instalacyjny jest wyjaśniony na łamach stron internetowych każdego z bukmacherów.

5 / 5. Ocen: 4

Polskie firmy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskiebetfan bonus bez depozytu

Polscy bukmacherzy

Oferta polskich bukmacherów – co warto obstawiać?

Polski rynek bukmacherski jest jednym z tych, które cechują się bardzo dużą wszechstronnością. Decydując się na obstawianie w naszym kraju, serwowana jest nam masa...

Typy zakładów bukmacherskich w piłce nożnej – przewodnik dla świeżaka

Po raz pierwszy chcesz obstawić zakład? Marzy Ci się wygrana przy okazji nadchodzącego Mundialu w Katarze? Ale nie wiesz, jak się za to zabrać,...

jak obstawiać piłkę nożną, żeby wygrywać pieniądze u bukmachera?

W naszym kraju zdecydowanie najbardziej popularnym sportem jest futbol. Nie tylko chodzi o to, która dyscyplina jest najczęściej oglądana, ale także obstawiana w zakładach...