Jak dobrze obstawiać zakłady na żywo? Kilka trików!

Chcesz nauczyć się efektywnego typowania w firmach bukmacherskich? Jak grać zakłady w trybie live? O czym trzeba na pewno pamiętać, aby mieć realne szanse na ogrywanie buków online? To wcale nie takie łatwe, żeby obstawianie zakładów na żywo przynosiło zamierzany zysk, ale są w Polsce typerzy, którzy tylko typują mecze na żywo i żyją z bukmacherki.

Wybierz konkretne wydarzenia i się odpowiednio przygotuj

Nowoczesne podmioty bukmacherskie mają w swojej ofercie wiele wydarzeń. Możesz je grać jeszcze przed ich rozpoczęciem. Są to tak zwane zakłady prematch. Bardzo dużo osób chętnie typuje zaś wydarzenia w trybie live. One także są natomiast na co dzień oferowane przez firmy bukmacherskie. Jak je efektywnie typować? Mylą się osoby, które uważają, że to bardzo łatwy kawałek chleba. Aby regularnie wygrywać na zakładach bukmacherskich live, musisz zatroszczyć się bowiem co najmniej o kilka czynników. Najlepiej będzie, jeśli jeszcze przed rozpoczęciem sesji wybierzesz z oferty interesujące Cię wydarzenie.

Ta decyzja nie powinna być bowiem podejmowana w ostatniej chwili. Zaraz dowiesz się, dlaczego tak się dzieje. W końcu musisz dokładnie przeanalizować szanse np. konkretnych drużyn albo tak samo zawodników. Warto zauważyć, że w trakcie typowania live trzeba szybko podejmować decyzje. Dotyczące m.in. tego, co będziemy zaraz grać. Musisz być zatem przygotowany merytorycznie, aby wiedzieć, co ewentualnie będziesz stawiał itd. Jeśli będziesz miał odpowiednie informacje, to łatwiej o błyskawiczne podejmowanie trafnych wyborów. Warto także mieć zaplanowane rozmaite schematy postępowania pod kątem różnych scenariuszy. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Warto m.in. wiedzieć, co będziesz chciał zrobić, jeśli np. gospodarze spotkania piłkarskiego będą prowadzić już dwoma bramkami albo niespodziewanie pierwsi stracą gola itd.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Na pewno liczy się tutaj nie tylko przygotowanie merytoryczne, ale także szybkość w podejmowaniu decyzji oraz tak zwana „chłodna głowa”. Nie możesz przystępować do grania w trybie live nie wiedząc, jakie konkretnie wydarzenia Cię interesują. To nie jest żadna loteria. Jeśli będziesz zaś podchodził do tego w ten sposób, to szybko możesz pożegnać się ze swoimi pieniędzmi.

Określ limity czasowe oraz finansowe

Każda sesja, pod względem obstawania zakładów na żywo, powinna być bardzo dokładnie zaplanowana. Nie tylko chodzi o to, abyś się dokładnie przygotował. Im więcej informacji, tym lepiej. To jasna sprawa. Warto także ustalić m.in. odpowiednie limity czasowe. Chodzi o to, byś od początku wiedział, że np. gra w trybie live będzie trwała tylko dwie godziny itd. Nie można tego na pewno przedłużać. Bardzo ważna jest tutaj koncentracja. Jeśli nie będzie ona zaś na odpowiednim poziomie, to trudno oczekiwać satysfakcjonujących wyników w podmiotach bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie możesz zatem przeciągać struny w tym aspekcie. Warto także ustalić limit finansowy żeby pokonać bukmachera. Określ, ile pieniędzy przeznaczysz na jedną sesję. Nawet, jeśli będziesz po tym okresie na minusie, nie możesz dokładać dodatkowej gotówki. Jak przegrasz, to mówi się trudno. Nie można jednak odgrywać się, ponieważ istnieje spore prawdopodobieństwo, że przegrasz finalnie… jeszcze więcej gotówki.

Warto zadbać o porządny komputer i stabilny internet

Przygotowanie merytoryczne to jedno. Czasami zaś brak wygranych wynika z innego aspektu. Bardziej technicznego. Gra w trybie live, nie da się tego ukryć, jest specyficzna i jedyna w swoim rodzaju. Jak typujesz zakłady na żywo lub prematch, to masz czas, by się do wszystkiego przygotować itp. Jeśli np. komputer by się zaciął, to zawsze możesz obstawić konkretne wydarzenie za chwilę. A w przypadku typowania live często takiej drugiej szansy już może nie być. Wszak kursy zmieniają się bardzo dynamicznie. Czasami rosną, czasami spadają. A innym razem są w ogóle wycofywane z oferty. Dlatego właśnie należy zadbać o to, by mieć porządny komputer i solidne, stabilne łącze internetowe.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Musisz zrobić wszystko, aby gra odbywała się w sposób płynny. Dzięki temu nie będzie takiej sytuacji, że chcesz coś zagrać, ale nie możesz, bo internet przerywa itp. Takie momenty dodatkowo bardzo negatywnie wpływają na koncentrację. Nie możemy w 100% skupić się na analizowaniu gry, bo mamy na głowie wiele innych aspektów. A to nigdy do niczego dobrego nie prowadzi…

Kiedy nie warto obstawiać zakładów na żywo?

Czasami obstawianie zakładów na żywo to nie jest do końca dobre rozwiązanie. Kiedy sobie odpuścić? Oto kilka takich sytuacji. Jak masz obecnie kłopoty z komputerem przenośnym lub stacjonarnym, to gra w trybie live nie ma sensu. Nie musisz posiadać oczywiście najnowocześniejszych i najdroższych sprzętów. Liczy się jednak to, by można było grać spokojnie i płynnie. Nie typuj zakładów na żywo, kiedy nie jesteś do końca skoncentrowany.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Masz aktualnie kłopoty w życiu prywatnym albo zawodowym? Poukładaj to sobie, a dopiero potem myśl o ogrywaniu bukmachera. Jeśli nie do końca wychodzi Ci działanie pod presją czasu, to także warto zastanowić się nad tym, czy typowanie live będzie odpowiednie. Wszak w głównej mierze na tym to wszystko polega. Na zakładach na żywo można sporo i szybko zarabiać, aczkolwiek nie każdy nadaje się do takiego właśnie modelu obstawiania w podmiotach bukmacherskich.

5 / 5. Ocen: 2

Polskie firmy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskiebetfan bonus bez depozytu

Polscy bukmacherzy

Oferta polskich bukmacherów – co warto obstawiać?

Polski rynek bukmacherski jest jednym z tych, które cechują się bardzo dużą wszechstronnością. Decydując się na obstawianie w naszym kraju, serwowana jest nam masa...

Typy zakładów bukmacherskich w piłce nożnej – przewodnik dla świeżaka

Po raz pierwszy chcesz obstawić zakład? Marzy Ci się wygrana przy okazji nadchodzącego Mundialu w Katarze? Ale nie wiesz, jak się za to zabrać,...

jak obstawiać piłkę nożną, żeby wygrywać pieniądze u bukmachera?

W naszym kraju zdecydowanie najbardziej popularnym sportem jest futbol. Nie tylko chodzi o to, która dyscyplina jest najczęściej oglądana, ale także obstawiana w zakładach...