Jak obstawiać rozgrywki NHL? Gdzie hokej typować?

W Polsce nie brakuje fanów hokeja na lodzie. Szczególnie w najlepszym możliwym wydaniu. A takie emocje dostarcza NHL. Co jest oferowane przez firmy bukmacherskie w Polsce? Jak i gdzie typować hokej na lodzie? Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego zagadnienia znajdziesz w poniższym wpisie.

Co można obstawiać na NHL w firmach bukmacherskich?

Zastanawiasz się, jakie zakłady na NHL można obstawiać w firmach bukmacherskich? Jeśli chodzi o hokej na lodzie, to opcji naprawdę nie brakuje. Podmioty z tej branży dokładają wszelkich starań, by użytkownicy rzeczywiście mieli pełne pole do manewru w tej kwestii. A im więcej opcji, tym oczywiście łatwiej o wyselekcjonowanie czegoś sensownego. Do wyboru są m.in. zakłady długoterminowe. Co można obstawiać? Chodzi przede wszystkim o zakłady na mistrza ligi. Warto wiedzieć, że w NHL (podobnie, jak w NBA) są dwie konferencje; wschodnia oraz zachodnia. Możesz zatem postarać się przewidzieć, kto okaże się najlepszy w ramach danego sezonu. Nie tylko w poszczególnych konferencjach, ale w całych rozgrywkach.

Zakłady długoterminowe na mistrza cieszą się popularnością, chociaż (nie da się tego ukryć) to spora loteria. Szczególnie jeśli mówimy o opcjach, które są obstawiane jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Korzystniej jest typować takie zakłady wtedy, kiedy można o wiele więcej powiedzieć na temat formy obu ekip itp. Zainteresowała Cię taka opcja? W takim razie trochę odczekaj. Zobacz, jak graja poszczególne kluby, jak radzą sobie w obecnych czasach (zdominowanych przez koronawirusa) itp. Dopiero potem można pokusić się o wytypowanie konkretnych zakładów.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W zakładach bukmacherskich jak STS czy Betfan nie brakuje oczywiście wariantów krótkoterminowych. Dotyczą one np. poszczególnych spotkań. Klienci nie mogą narzekać na ilość opcji. Do wyboru są np. zakłady na triumfatora danego meczu. Można również wytypować zwycięzców poszczególnych tercji, overy, undery, handicapy, czy strzelców bramek itp. Na ofertę nie można zatem w ogóle narzekać.

Najważniejsza jest obecna forma graczy w NHL

W dzisiejszym wpisie skoncentrujemy się w głównej mierze na typowaniu zakładów krótkoterminowych. Jak podejść do tego właśnie tematu? Dla każdego typera zainteresowanego takim sportem, jak hokej na lodzie powinna liczyć się przede wszystkim obecna forma danego klubu. Sporo osób zastanawia się, jak daleko wstecz weryfikować to zagadnienie. Nie można sprawdzać wyników np. sprzed trzech miesięcy, ponieważ… nie ma to większego przełożenia na to, jaka jest aktualna dyspozycja konkretnego zespołu. Od tamtego czasu mogło się przecież sporo zmienić. Nie brakuje roszad na stanowiskach trenerskich, co powoduje m.in. inną filozofię gry itp.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Zmieniają się także zawodnicy, cele na konkretny sezon… Warto zatem wziąć pod uwagę jedynie kilka ostatnich spotkań. Trzeba zauważyć, jaki trend występuje w przypadku konkretnej ekipy. Ostatnio dany klub praktycznie wszystko wygrywa? Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że forma zostanie utrzymana. Jeśli zaś na początku konkretnego okresu (branego do analizy) dana ekipa wygrywała, a potem zaczęło jej iść coraz gorzej, to dyspozycja się, rzecz jasna, pogarsza. Wtedy lepiej jest odpuścić granie na takie właśnie kluby.

Sprawdź przewidywane składy

To bardzo ważna kwestia. Szczególnie teraz. Przez koronawirusa składy niektórych ekip są mocno eksperymentalne. Panują bowiem surowe restrykcje w związku z pandemią. A brak kilku kluczowych zawodników bez wątpienia będzie odczuwalny. Z racji tego nie powinno się typować wydarzeń na długo przed ich rozpoczęciem. Jest to bowiem spora niewiadoma. Oczywiście, najlepsze firmy bukmacherskie wystawiają kursy nawet na kilka, kilkanaście dni przed rozpoczęciem konkretnych spotkań.

Betfan kod promocyjny na bonus
Betfan kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Naszym zdaniem, lepiej jest jednak poczekać. Nawet do dnia rozegrania danej potyczki. Wtedy jest bowiem znacznie więcej informacji związanych z konkretnym spotkaniem, chyba że gramy za promocje bukmacherskie i wtedy liczy się przede wszystkim obrót bonusem. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić przewidywane składy w kilku miejscach, co pozwoli Ci dobrze oszacować potencjał konkretnej drużyny.

Na jakich innych aspektach warto się skoncentrować?

Są to m.in. spotkania bezpośrednie. Często niektóre drużyny mają patent na swoich rywali. Warto zatem zweryfikować, jak oba kluby radziły sobie w kilku poprzednich starciach. W przypadku NHL spotkania pomiędzy konkretnymi drużynami są zaś rozgrywane o wiele częściej np. w porównaniu do piłki nożnej. To daje zaś większe pole do manewru na tej właśnie płaszczyźnie. O jakich jeszcze aspektach nie powinno się zapominać? Warto zwrócić uwagę na cele konkretnej drużyny na dany sezon. Szczególnie pod koniec rozgrywek jedni są bardzo zdeterminowani, a inni niekoniecznie.

Gospodarze walczą o awans do najlepszej ósemki? Chcą wygrać i kontynuować zmagania w danej kampanii? Goście tak naprawdę nie mają już żadnych szans na play-offy? Nietrudno jest zgadnąć, komu będzie zdecydowanie bardziej zależało. A jeśli jedna ze stron nie będzie grała na 100% swoich możliwości, to konkurentom będzie znacznie prościej sięgnąć po zwycięstwo. Warto zatem sprawdzić, kto powinien być bardziej zdeterminowany w analizowanej konfrontacji.

5 / 5. Ocen: 6

Polskie firmy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskiebetfan bonus bez depozytu

Polscy bukmacherzy

Oferta polskich bukmacherów – co warto obstawiać?

Polski rynek bukmacherski jest jednym z tych, które cechują się bardzo dużą wszechstronnością. Decydując się na obstawianie w naszym kraju, serwowana jest nam masa...

Typy zakładów bukmacherskich w piłce nożnej – przewodnik dla świeżaka

Po raz pierwszy chcesz obstawić zakład? Marzy Ci się wygrana przy okazji nadchodzącego Mundialu w Katarze? Ale nie wiesz, jak się za to zabrać,...

jak obstawiać piłkę nożną, żeby wygrywać pieniądze u bukmachera?

W naszym kraju zdecydowanie najbardziej popularnym sportem jest futbol. Nie tylko chodzi o to, która dyscyplina jest najczęściej oglądana, ale także obstawiana w zakładach...