Jak obstawiać w Betfan bez podatku?

Rynek zakładów bukmacherskich nieustannie się rozwija. W ostatnim czasie powstaje coraz większa liczb firm bukmacherskich. Nowo powstałe podmioty przyciągają do siebie graczy licznymi promocjami oraz akcjami bonusowymi. Jeszcze niedawno niektórzy prognozowali, że na tym rynku dojdzie do przestoju. Było to związane z nowelizacją ustawy antyhazardowej, która miała miejsce w 2017 roku. Wprowadziła ona na firmy bukmacherskie bardzo wiele obowiązków oraz obostrzeń. Od tej pory wszystkie podmioty chcące oferować usługi bukmacherskie muszą posiadać specjalne zezwolenia oraz certyfikaty. To sprawiło, że część firm postanowiła wycofać się z polskiego rynku. Mimo tego, powstało bardzo wiele nowych firm bukmacherskich, które powstają „jak grzyby po deszczu”. Jedną z takich nowych firm jest Betfan, w którym można obstawiać bez podatku. W poniższym artykule przedstawiamy pakiet najważniejszych informacji na temat tego bukmachera.

Betfan – informacje na temat bukmachera online

Betfan to firma bukmacherska, która w gronie legalnych bukmacherów znalazła się 29 października 2018 roku – wtedy to firmie tej udało się uzyskać specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Na koniec kwietnia 2019 bukmacher ten otworzył również swoją stronę internetową, dzięki której można obstawiać zakłady online. Betfan jest firmą o 100%-wym polskim kapitale. Jeśli decydujemy się na grę w Betfan, mamy pewność, że dodatkowo wspieramy polską gospodarkę. W chwili obecnej spółka nie posiada punktów stacjonarnych, ale eksperci wskazują, że być może dojdzie do tego już bardzo niedługo. 

Strona internetowa bukmachera Betfan

Strona internetowa bukmachera Betfan znajduje się pod adresem www.Betfan.pl. Na stroni dominującą barwą jest kolor żółty oraz zielony. Każda zakładka posiada również nieco inną gamę kolorów. Na stronie głównej wzorem pozostałych firm bukmacherskich ulokowany jest baner, w którym znajdują się najważniejsze informacje odnośnie promocji tego bukmachera. Z kolei po lewej stronie znajduje się lista zakładów, które można obstawiać. Po prawej jest z kolei pusty kupon, który można wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

To jest właśnie jedna z podstawowych przewag bukmacherów online – z ich oferty można korzystać przez 24 godziny na dobę. Na stronie internetowej bukmachera Betfan można bez problemu znaleźć również szereg innych bardzo ważnych informacji odnośnie zakładów, promocji, live, obsługi klienta oraz metod płatności. 

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Oferta, która została przygotowana przez specjalistów bukmachera Betfan, jest naprawdę bardzo atrakcyjna na tle pozostałych propozycji od bukmacherów. W Betfan można obstawiać spośród prawie 30 dyscyplin sportowych. Wśród najważniejszych można wymienić tenis, piłkę nożną, siatkówkę, hokej, piłkę ręczną, boks, rugby, żużel czy kolarstwo. Trzeba jednak wspomnieć o jednej, bardzo istotnej kwestii.

Przede wszystkim bukmacher posiada bardzo wiele zakładów na te sporty, które cieszą się mniejszą popularnością. Mowa tutaj o dyscyplinach takich jak lekkoatletyka czy pesapallo. Ponadto, w Betfan jest to, czego nie mają inne firmy bukmacherskie. Chodzi tutaj o to, że jest tutaj ogromna ilość zakładów dotyczących szeroko rozumianej sfery rozrywki. Jest to bardzo szeroka gama zakładów, w których można obstawiać np. wyniki wyborów parlamentarnych czy programów rozrywkowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady „rozrywkowe” w Betfan dzielą się na kilka kategorii. Są one następujące:

  • zakłady dotyczące pogody (np. obstawianie prognozowanej temperatury czy ilości opadów),
  • zakłady dotyczące sfery polityki (np. obstawianie wyników wyborów parlamentarnych w Polsce),
  • zakłady dotyczące show-biznesu (np. obstawianie wydarzeń z życia najpopularniejszych gwiazd show-biznesu polskiego oraz zagranicznego),
  • zakłady dotyczące tematyki wokół sportu (np. obstawianie transferów, zakłady związane z prezesem PZPN, crossfitem, piłkarzami, kadrą),
  • zakłady dotyczące sfery ekonomii (np. obstawianie kursów walut),
  • zakłady dotyczące mediów (np. obstawianie wyników popularnych programów rozrywkowych).

Promocje bukmacherskie w Betfan

Na jakie promocje mogą liczyć nowo zarejestrowani gracze bukmachera Betfan? Trzeba przyznać, że liczba promocji u tego bukmachera stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Każda firma bukmacherska wchodząca na rynek musi przygotować takie promocje, które zwrócą uwagę potencjalnych graczy. O tej zasadzie dobrze pamiętali specjaliści Betfan, ponieważ przygotowali szereg bardzo atrakcyjnych promocji. 

Najważniejsza promocja to możliwość obstawiania zakładów w Betfan bez podatku, w ofercie są wybrane mecze, na które bukmacher nakłada dodatkowe 14% do wygranych!

betfan bonus za darmo
Betfan kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Na start nowi gracze mogą otrzymać 3 x 777 złotych + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 darmowych zakładów z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Jak widać, to bardzo atrakcyjna propozycja, z której korzysta bardzo wiele osób. 

Szybka rejestracja w Betfan – instrukcja 

Rejestracja w Betfan jest naprawdę bardzo prosta, na stronie www.betfan.pl wpisujemy kod promocyjny „BETONLINE” na darmowy bonus. A co najważniejsze: podczas procesu rejestracji nie musimy podawać numeru konta bankowego ani skanować swojego dowodu osobistego. To właśnie zasługa konta tymczasowego, dzięki temu bardzo wiele osób podejmuje decyzję o utworzeniu konta u tego bukmachera.

5 / 5. Ocen: 1

Polskie firmy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskiebetfan bonus bez depozytu

Polscy bukmacherzy

Oferta polskich bukmacherów – co warto obstawiać?

Polski rynek bukmacherski jest jednym z tych, które cechują się bardzo dużą wszechstronnością. Decydując się na obstawianie w naszym kraju, serwowana jest nam masa...

Typy zakładów bukmacherskich w piłce nożnej – przewodnik dla świeżaka

Po raz pierwszy chcesz obstawić zakład? Marzy Ci się wygrana przy okazji nadchodzącego Mundialu w Katarze? Ale nie wiesz, jak się za to zabrać,...

jak obstawiać piłkę nożną, żeby wygrywać pieniądze u bukmachera?

W naszym kraju zdecydowanie najbardziej popularnym sportem jest futbol. Nie tylko chodzi o to, która dyscyplina jest najczęściej oglądana, ale także obstawiana w zakładach...