Jak typować zawody w rzucie młotem?

Trwają Igrzyska Olimpijskie. Jeszcze przez kilka dni zawodnicy z całego świata będą rywalizować o medale w wielu konkurencjach. Uwagę Polaków przykuwa m.in. konkurs rzutu młotem mężczyzn. Wszystko dlatego, że Biało-czerwoni mogą w nim zająć nawet dwie czołowe lokaty. Jak typować takie zawody? Co szczególnie warto sprawdzać przed puszczeniem kuponu?

Warto prześledzić wyniki z kilku poprzednich tygodni

Jak podejść do typowania konkursu rzutu młotem? Aby mieć jak największe szanse na pomnożenie własnych oszczędności, musisz w pierwszej kolejności dokładnie sprawdzić, kto będzie w finałowej rywalizacji. Radzimy odpuścić sobie np. typowanie eliminacji. Tam rzuca się przede wszystkim po to, by zaliczyć i awansować dalej. Czasami miejsca poszczególnych zawodników są dość zaskakujące. Lepiej typować właściwe konkursy. Tam bowiem nie ma żadnego odpuszczania. Dzięki temu odsetek niespodzianek jest znacznie mniejszy.

Warto zatem dokładnie sprawdzić, kto będzie rzucał w najważniejszym rozdaniu. Musisz zweryfikować, jak poszczególni zawodnicy radzili sobie na przestrzeni ostatniego czasu. Sporo osób zastanawia się, jaki przedział czasu brać jednak pod uwagę… Najlepiej, jak będzie to kilka ostatnich tygodni. Nie ma bowiem większego sensu w tym, by skupiać się na wynikach np. z lutego itp. Liczy się to, co było ostatnio. Na tej podstawie można wysunąć wiele konstruktywnych wniosków dotyczących formy aktualnego młociarza. Jeśli przygotowania przebiegały odpowiednio (a Igrzyska Olimpijskie to zdecydowania najważniejsza impreza), to dyspozycja powinna być coraz lepsza i lepsza.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Czasami są jednak pewne czynniki, które na to nie pozwalają. Chodzi m.in. o kontuzje. Nawet drobne urazy mogą być bardzo znaczące w ramach tego zagadnienia. Nie powinno zatem zaskakiwać, że coraz więcej osób dokładnie sprawdza te kwestie. Im więcej zweryfikowanych informacji, tym lepiej można oszacować formę zawodnika i tym samym zarobić potem pieniądze.

Rezultaty w eliminacjach – czy mają spore znaczenie?

Nie brakuje typerów firm bukmacherskich, którzy zwracają sporą uwagę na to, jak młociarze zaprezentowali się w eliminacjach. Nie do końca jest to jednak odpowiednie. Z czego to wynika? Oczywiście, rezultaty w kwalifikacjach pozwalają w jakimś stopniu odnieść się do tego zagadnienia. Na ich podstawie można zatem sprawdzić, jaka jest mniej więcej forma danego młociarza. Nie można jednak w 100% na nich polegać. Często bowiem jest tak, że zawodnicy robią wszystko, by jak najmniejszym kosztem zakwalifikować się do finału. Interesuje ich tylko ten aspekt.

Jest zaś bowiem pewna określona długość, którą należy pokonać. Jeśli się to nie uda, to trzeba czekać na liście rezerwowych. Generalnie jednak zawodnicy „nie spinają się” szczególnie na eliminacje. Liczy się to, by przejść dalej. Najwyższa forma ma być bowiem pokazana już w trakcie właściwych zawodów.

polski poker online

Dlaczego warto uważać z typami na triumfatorów?

W konkursie rzutu młotem na Igrzyskach Olimpijskich jest kilkunastu zawodników, którzy (przynajmniej w teorii) mają szansę na zdobycie złotego medalu. Firmy bukmacherskie umożliwiają zaś typowanie takich zakładów. Przeważnie na triumfatorów są bardzo wysokie kursy. Zazwyczaj bowiem stawka jest bardzo wyrównana. Należy dobrze zastanowić się, czy jest sens aż tak bardzo ryzykować. Wszak o wiele lepszym, na pewno bezpieczniejszym, wyborem jest granie zakładów h2h. Dzięki temu nie musisz analizować wszystkich młociarzy, a tylko dwóch. Dzięki temu ta czynność może być wykonana dużo bardziej dokładnie. Eliminujesz też w dużym stopniu ryzyko niespodzianki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj, że konkurs rzutu młotem można wygrać tylko dzięki jednej fantastycznej próbie. Nawet jeśli pięć pozostałych było bardzo słabych lub spalonych. Historia zna już zaś takie przypadki, że zawody na ważnych imprezach były wygrywane przez zawodników, o których nikt nie mówił, że są głównymi faworytami. Jeśli zatem chcesz zminimalizować ryzyko, to warto zastanowić się nad tą opcją.

Kiedy szczególnie analizować warunki pogodowe?

Ogólnie warunki pogodowe są praktycznie takie same dla każdego z zawodników. Jeśli jednak chcesz obstawiać pewne zakłady, to musisz szczególnie mocno skoncentrować się na tym aspekcie. Masz zamiar zagrać, że będzie rekord świata? A może chcesz postawić, że np. Wojciech Nowicki rzuci poza określoną granicę? Takie zakłady z okazji Igrzysk Olimpijskich są bardzo często oferowane przez firmy bukmacherskie jak STS, Fortuna czy Betfan. Nie da się zaś ukryć, że nie brakuje na nie chętnych. Pamiętaj, że jeśli pogoda nie dopisuje, to trudniej jest o dobre wyniki.

Duże znaczenie ma padający deszcz. Jeśli koło będzie mokre, to młociarzom trudniej będzie o uzyskanie odpowiedniej prędkości przy obrotach. To zaś przełoży się na końcowe wyniki. Warto zatem sprawdzić, jakie są prognozy na konkretne dni. Z okazji Igrzysk Olimpijskich takich przewidywań nie brakuje. Są one zaś naprawdę dość trafne. Na skutek tego łatwiej jest przewidzieć, czy konkretnemu zawodnikowi uda się osiągnąć daną wartość, czy jednak lepiej będzie zagrać na under…

5 / 5. Ocen: 1

Polskie firmy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskiebetfan bonus bez depozytu

Polscy bukmacherzy

Oferta polskich bukmacherów – co warto obstawiać?

Polski rynek bukmacherski jest jednym z tych, które cechują się bardzo dużą wszechstronnością. Decydując się na obstawianie w naszym kraju, serwowana jest nam masa...

Typy zakładów bukmacherskich w piłce nożnej – przewodnik dla świeżaka

Po raz pierwszy chcesz obstawić zakład? Marzy Ci się wygrana przy okazji nadchodzącego Mundialu w Katarze? Ale nie wiesz, jak się za to zabrać,...

jak obstawiać piłkę nożną, żeby wygrywać pieniądze u bukmachera?

W naszym kraju zdecydowanie najbardziej popularnym sportem jest futbol. Nie tylko chodzi o to, która dyscyplina jest najczęściej oglądana, ale także obstawiana w zakładach...