Najpopularniejsze darmowe promocje bukmacherskie 2021

Usługi bukmacherów w internecie cały czas cieszą się coraz większą popularnością. Gracze cenią sobie fakt, iż bez wychodzenia z domu mogą korzystać z pełnej oferty firm bukmacherskich. Co najważniejsze: kupony można wysyłać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ogromna konkurencja na rynku bukmacherskim sprawia, że firmy bukmacherskie muszą przygotowywać szereg promocji oraz bonusów dla swoich użytkowników. Które promocje od bukmacherów cieszą się wśród graczy największą popularnością i dlaczego? 

Najpopularniejsze promocje bukmacherskie 2021

Bardzo duża konkurencja pomiędzy firmami bukmacherskimi powoduje, że muszą oni nieustannie poszerzać swoją ofertę ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań potencjalnych użytkowników. Aby użytkownik zdecydował się na utworzenie konta u danego bukmachera, musi zostać odpowiednio do tego przekonany. W tym celu organizowane są oczywiście specjalne akcje promocyjne oraz bonusowe. W tej chwili najczęściej stosowaną promocją przez polskie firmy bukmacherskie jest darmowy bonus powitalny. 

Każda osoba, która do tej pory nie miała do czynienia z zakładami bukmacherskimi i zastanawia się, u którego bukmachera założyć konto, z pewnością będzie miała duży problem. Wszystkie firmy bukmacherskie online promują się hasłami typu „mamy najlepsze bonusy i promocje dla nowych graczy”. Jest w czym wybierać. Warto jednak wiedzieć o tym, że podczas wybierania bukmachera trzeba dokładnie sprawdzać warunki promocji. Niektórzy użytkownicy nie mają w tym zakresie odpowiedniej wiedzy, co firmy bukmacherskie sprytnie wykorzystują. 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli jesteśmy zdecydowani na grę oraz odebranie bonusu od konkretnego bukmachera, powinniśmy w pierwszej kolejności dokładnie przeczytać regulamin promocji. Szczególny nacisk trzeba położyć na warunki uzyskania konkretnego bonusu oraz wymagania odnośnie minimalnego kursu, który zagwarantuje nam otrzymanie danego bonusu. Ważne są także wymagania odnośnie liczby obrotów kuponem. 

Który bukmacher ma najlepszy bonus od depozytu?

Zdecydowana większość polskich legalnych firm bukmacherskich oferuje tradycyjny bonus w wysokości 100% od pierwszej zrealizowanej wpłaty. Oferty poszczególnych firm bukmacherskich różni zazwyczaj kwota bonusu. 100% do 1000 złotych od pierwszej wpłaty można otrzymać u następujących bukmacherów: Betfan, Fortuna, Totolotek oraz eWinner. 1500 złotych można dostać w Milenium oraz LV BET. Najlepszą promocję tego typu ma firma bukmacherska Totalbet – tam dostaniemy najwyższy bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 5000 złotych. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W tym miejscu należy nadmienić, że są także bukmacherzy w Polsce, którzy proponują swoim nowym użytkownikom nie tylko bonus od pierwszej wpłaty, ale także od drugiej bądź trzeciej. Najwyższy bonus ma do zaoferowania swoim nowym użytkownikom firma bukmacherska Betfan, jednak obowiązuje on od trzech depozytów. 

Freebet bez depozytu dla nowych użytkowników – jak to działa? 

Freebet, czyli darmowy bonus dla nowo zarejestrowanych użytkowników cieszy się ogromną popularnością. Freebet bez depozytu polega na tym, że otrzymujemy darmowe środki wykorzystania na grę bez konieczności zasilania swojego konta bukmacherskiego. Freebet jest dostępny w ofercie takich firm bukmacherskich jak Totalbet, STS, Totolotek, LV BET oraz Fortuna. W STS można otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Zgodnie z regulaminem, bonusem bez depozytu należy obrócić trzykrotnie po kursie w wysokości 1,91. W Fortunie otrzymamy z kolei na start 20 złotych w ramach programu Fortuna Klub Plus. 

5 / 5. Ocen: 4

Polskie firmy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskiebetfan bonus bez depozytu

Polscy bukmacherzy

5 praktycznych wskazówek związanych z obstawianiem na żywo

Typowanie na żywo jest czymś, czego w dzisiejszych czasach podejmuje się coraz więcej ludzi. Nie ma się zresztą czemu dziwić - samo w sobie...

Skuteczne obstawianie w 5 krokach – jak pokonać bukmachera?

Każda osoba, która podejmuje się obstawiania - niezależnie od jej pobudek - liczy na to, że uda się jej robić to poprawnie i po...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać u bukmachera?

Liga Mistrzów to zdecydowanie najbardziej prestiżowe i cieszące się największym zainteresowaniem rozgrywki piłkarskie na świecie. Co sezon przyciągają one miliony kibiców spragnionych zaciętej rywalizacji,...