Zakłady futbolowe – czy obstawianie u bukmachera jest opłacalne?

W firmach bukmacherskich zdecydowanie najwięcej osób typuje mecze futbolowe. Zaliczasz się do tej właśnie grupy? Okazuje się, że ważnym czynnikiem jest m.in. to kiedy gramy zakłady futbolowe… Jakie jest najlepsze podejście do tego zagadnienia? Kiedy obstawiać u bukmachera, by zasadniczo mieć największe szanse na wygrane?

Zakłady futbolowe są wystawiane dość szybko

Profesjonalne firmy bukmacherskie nie tracą czasu. Jeśli mówimy o najbardziej popularnych ligach, to zakłady są wystawiane naprawdę szybko. Z czego to wynika? Każdy podmiot bukmacherski chce mieć jak najwięcej Klientów. W końcu to dla tych firm szansa, by jeszcze więcej zarabiać. Warto zaznaczyć, że podmioty bukmacherskie zyskują dzięki rozmaitym aspektom. Tak naprawdę te podmioty zarabiają na każdym zakładzie. Im zatem większy ruch w interesie, tym większe profity.

Nic dziwnego, że profesjonalne firmy bukmacherskie chcą możliwie szybko wystawić kursy na wydarzenia sportowe, które cieszą się największym zainteresowaniem. Co ciekawe, oferta np. na spotkania Euro 2020 była dostępna na kilka miesięcy przed rozpoczęciem turnieju. Jeśli zaś chodzi o rozgrywki ligowe, to także można liczyć na pewne wyprzedzenie. Wynosi ono zaś około kilka dni. Jeśli bierzemy w tym momencie pod uwagę spotkania np. sobotnie, to przeważnie oferta jest wystawiana już na samym początku tygodnia itd. Na początku pojawiają się przede wszystkim zakłady podstawowe. Możesz zatem postawić klasyczny wariant 1×2.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Do wyboru są także np. podstawowe overy i undery, a także handicapy cieszące się na ogół największym zainteresowaniem. Co ciekawe, są firmy bukmacherskie, które dobrze czują się w ramach danego rynku i same ustalają wszystkie kursy. Dzięki temu są pierwsze, co ma przełożenie na nieco więcej zawartych zakładów. Inne podmioty bukmacherskie sugerują się wystawionymi notowaniami. Nie powinno zatem zaskakiwać, że zasadniczo kursy bukmacherskie są dość podobne. Różnią się one zaś np. poziomem nałożonej marży.

Meczów nie powinno się typować zbyt wcześnie…

Eksperci od bukmacherski rekomendują, aby nie typować spotkań futbolowych za szybko. Pośpiech rzeczywiście nie jest dobrym doradcą. Jeśli zatem interesujące Cię wydarzenie odbędzie się w sobotę, to możesz je spokojnie zagrać w ten sam dzień albo co najwyżej w piątek. Dlaczego wcześniejsze obstawianie nie jest polecane? Chodzi o to, że im bliżej terminu rozpoczęcia konkretnego widowiska, tym więcej informacji masz do dyspozycji. Oczywiście, pewne kwestie możesz sprawdzić wcześniej. Chodzi np. o formę w ostatnich kolejkach, pozycje w tabelach, statystyki z potyczek bezpośrednich, czy to, jak dane kluby radzą sobie w konfrontacjach domowych i wyjazdowych. Jeśli jednak będziesz chciał wytypować mecz zbyt szybko, to możesz nie trafić ze składami itp. A to, kto zagra ma przecież duże znaczenie w kontekście wyniku.

superbet oferta zakładów
Zakłady bukmacherskie Superbet – kod na bonus

To ważne. Dzień przed meczem zazwyczaj pojawiają się już wartościowe informacje na temat tego, kto zagra, a komu nie będzie to dane. Na przykład z powodu drobnych urazów, poważniejszych kontuzji, czy kartek. Dodatkowo musisz wziąć pod uwagę, że cały czas światem rządzi koronawirus. Może zatem okazać się tak, że w ostatnim momencie (z powodu pozytywnego wyniku) wypadnie kluczowy strzelec albo podstawowy bramkarz… A wtedy potencjał danego klubu będzie oczywiście mniejszy, co powinno mieć przełożenie na końcowe wyniki.

Im bliżej meczu, tym więcej zakładów dodatkowych w ofercie bukmachera

Dlaczego jeszcze warto generalnie poczekać i nie spieszyć się z typowaniem wydarzeń sportowych? Na samym początku są wystawiane przede wszystkim kursy podstawowe. Oferta, gwarantowana przez firmy bukmacherskie na kilka dni przed meczem, znacząco różni się od tej, która jest zapewniana w dniu danej potyczki. Możesz oczywiście liczyć na zdecydowanie więcej wydarzeń pod kątem typowania. Chyba zaś zgodzisz się, że im więcej opcji, tym łatwiej wybrać coś ciekawego.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Możesz zatem swobodnie przeglądać nie tylko zakłady podstawowe, ale tak samo dodatkowe, których będzie całkiem sporo. Szczególnie jeśli będziesz chciał coś zagrać z najbardziej popularnych lig. W ten sposób możesz zwiększyć swoje szanse na wygrane. Im bowiem większy wybór, tym dla Ciebie lepiej.

Jak masz czas, to jeszcze dokładniej przeanalizuj spotkanie

Chcesz zagrać typ na mecz piłkarski na kilka dni przed jego rozpoczęciem? Jeśli masz za dużo czasu, to postaraj się go odpowiednio spożytkować. Warto np. dokładniej przeanalizować konkretny mecz. Pamiętaj, że rzetelna analiza bukmacherska to klucz do sukcesu. Musisz wziąć pod uwagę wiele kwestii. Nie tylko tych podstawowych, ale tak samo dodatkowych. Im bliżej rozpoczęcia danego wydarzenia sportowego, tym więcej informacji do dyspozycji. Możesz zaś z nich zrobić naprawdę bardzo dobry użytek.

Dlatego właśnie coraz więcej osób odpuszcza zbyt wczesne obstawianie. Pod wieloma względami nie jest to bowiem dobre podejście. Lepiej zatem poczekać, wszystko (na spokojnie) dokładnie przeanalizować i mieć większe szanse na wygraną w danej firmie bukmacherskiej.

5 / 5. Ocen: 2

Polskie firmy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskiebetfan bonus bez depozytu

Polscy bukmacherzy

Oferta polskich bukmacherów – co warto obstawiać?

Polski rynek bukmacherski jest jednym z tych, które cechują się bardzo dużą wszechstronnością. Decydując się na obstawianie w naszym kraju, serwowana jest nam masa...

Typy zakładów bukmacherskich w piłce nożnej – przewodnik dla świeżaka

Po raz pierwszy chcesz obstawić zakład? Marzy Ci się wygrana przy okazji nadchodzącego Mundialu w Katarze? Ale nie wiesz, jak się za to zabrać,...

jak obstawiać piłkę nożną, żeby wygrywać pieniądze u bukmachera?

W naszym kraju zdecydowanie najbardziej popularnym sportem jest futbol. Nie tylko chodzi o to, która dyscyplina jest najczęściej oglądana, ale także obstawiana w zakładach...