Zakłady specjalne na 2021 rok – co można obstawić?

Z okazji nowego roku i zbliżających się wielkich imprez jak Euro 2021 czy Olimpiada, firmy bukmacherskie w Polsce przygotowały kilka ciekawych zakładów na nadchodzące 12 miesięcy. Co można obstawiać? Jakie wydarzenia (niekoniecznie tylko sportowe) mogą wydarzyć się w najbliższej lub nieco dalszej przyszłości?

Wydarzenia polityczne

Mówi się, że w Polsce każdy jest ekspertem od piłki nożnej i polityki. Z tego względu tak trudną pracą jest bycie selekcjonerem narodowej reprezentacji. Wszak praktycznie każdy ma inną optykę na taktykę, personalia itp. Podobnie jest z polityką. Zdecydowana większość interesuje się tym zagadnieniem. Nawet w obrębie jednej rodziny mogą być członkowie popierający… rozmaite opcje polityczne. Zainteresowanie tym tematem nie umyka rzecz jasna firmom hazardowym. Nie może zatem dziwić, że obecnie jest tak wiele różnych zakładów w ramach tego aspektu.

Obecnie można m.in. postawić, czy Aleksander Łukaszenko zrezygnuje z bycia prezydentem Białorusi w 2021 roku. Bukmacherzy jak STS czy Betfan są do tego dość sceptycznie nastawieni. Wszak kurs na TAK wynosi w tym momencie (w Fortunie) aż 10.00. Jeszcze więcej można zarobić, jeśli ze swojego stanowiska odejdzie Władimir Putin. Gdyby ten polityk przestał być prezydentem Rosji, to wszedłby kurs… 25.00. Jak zaś obstawiać takie wydarzenia polityczne? Na pewno nie można typować pod wpływem emocji. Nie lubisz Putina i jego polityki? To w czasie obstawiania w ogóle nie powinno mieć znaczenia. Nawet, jeśli gorąco pragniesz tego, by ta osoba nie była już prezydentem Rosji. Trzeba typować rozumem, a nie sercem.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto na pewno zaznajomić się z sytuacją, która w tym momencie panuje na terenie tego państwa położonego na wschód od Polski. Co musiałoby się stać, żeby wspomniany Putin przestał być prezydentem? Chodzi nie tylko o kwestie polityczne. Do podjęcia tej decyzji mogą go ewentualnie zmusić również sprawy zdrowotne. Warto zatem sprawdzić nie tylko to, jak mocna jest pozycja Putina. Musisz również zweryfikować, czy ten polityk nie ma żadnych problemów ze swoim zdrowiem.

Czy odbędą się ważne imprezy sportowe?

Bukmacher Fortuna oferuje również zakłady na to, czy odbędą się istotne imprezy sportowe. Chodzi w tym momencie m.in. o Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jak wiadomo, miały one być rozegrane w 2020 roku. Przez pandemię nie było jednak takiej możliwości. Szczególnie że włodarzom marzył się turniej w różnych państwach oraz miastach. Jakie są w tym momencie przewidywania bukmacherów? Analitycy uważają, że w 2021 roku turniej już dojdzie do skutku. Nie da się ukryć, że sponsorzy naciskają, by tak się właśnie stało. A w grze są naprawdę gigantyczne pieniądze.

Nie jesteśmy przekonani, czy Euro odbędzie się w kilku państwach oraz miastach, jak pierwotnie planowano. Być może wszystko będzie rozgrywało się w jednej lokalizacji. Dzięki temu można bowiem zadbać w większym stopniu o bezpieczeństwo, a na pewno ten aspekt będzie szczególnie istotny. Sądzimy jednak, że Euro ostatecznie dojdzie do skutku. Gracze mogą również typować, czy odbędą się Igrzyska Olimpijskie. Bukmacherzy w Polsce są zgodni. Twierdzą bowiem, że podobnie jak Euro, także ta impreza się odbędzie. Kursy są w tym momencie równe, chociaż wydaje się, że tutaj organizatorzy mogą napotkać znaczenie więcej problemów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego? Igrzyska Olimpijskie to rozmaite dyscypliny odbywające się na różnych arenach. Dodatkowo tutaj ewentualnie będą ze sobą rywalizować zawodnicy z różnych kontynentów, a nie tylko jednego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić też, czy Jerzy Brzęczek dalej będzie selekcjonerem. Bukmacher STS przewiduje, że nie (kurs 1.45). Jesteśmy w tym aspekcie podobnego zdania. Nie sądzimy bowiem, aby Jerzy Brzęczek utrzymał posadę po Euro.

Wydarzenia rozrywkowe

Jak wiadomo, firmy bukmacherskie oferują wydarzenia nie tylko sportowe oraz polityczne. Bez przeszkód można także typować eventy rozrywkowe. W ofercie jest m.in. zakład na to, czy Tymoteusz Puchacz oraz Julia Wieniawa oficjalnie ogłoszą, że są parą. Kurs jest w tym momencie bardzo wysoki (55.00), ponieważ wydaje się to dość mało prawdopodobne. Z czego jednak wziął się w ogóle pomysł na ten zakład? W jednej z wypowiedzi Tymoteusz Puchacz zasugerował, że chętnie spotkałby się z młodą aktorką. Na razie jednak nie słyszeliśmy, by ta propozycja została przyjęta.

Betfan kod promocyjny na bonus
Betfan kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Firmy bukmacherskie mają jednak świadomość tego, że tego typu zakłady cieszą się naprawdę sporą popularnością wśród graczy… Na pewno zatem znajdą się chętni, którzy postawią swoje pieniądze i zaryzykują. Można również zagrać, że Marcin Najman stoczy minimum dwie walki w formule MMA. Popularny El Testosteron od… kilkunastu lat kończy karierę. Bukmacherzy nie do końca zatem wierzą w to, że na swojej gali (w lutym) zawalczy po raz ostatni. Typują, że zawodnik z Częstochowy jeszcze minimum jeden raz wejdzie do klatki.

Kursy kryptowalut

W niektórych firmach bukmacherskich można także obstawiać kursy dotyczące kryptowalut. Najpopularniejsza z nich to bitcoin. Ostatnio nastąpił znaczny wzrost kursu BTC. Analitycy zastanawiają się, w jakim teraz pójdzie to kierunku. Gracze mogą obstawiać na drastyczne wzrosty oraz spadki. Kursy są wysokie, chociaż oczywiście nie będzie łatwo przewidzieć, ile koniec końców będzie kosztowała ta kryptowaluta.

5 / 5. Ocen: 5

Polskie firmy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskiebetfan bonus bez depozytu

Polscy bukmacherzy

Oferta polskich bukmacherów – co warto obstawiać?

Polski rynek bukmacherski jest jednym z tych, które cechują się bardzo dużą wszechstronnością. Decydując się na obstawianie w naszym kraju, serwowana jest nam masa...

Typy zakładów bukmacherskich w piłce nożnej – przewodnik dla świeżaka

Po raz pierwszy chcesz obstawić zakład? Marzy Ci się wygrana przy okazji nadchodzącego Mundialu w Katarze? Ale nie wiesz, jak się za to zabrać,...

jak obstawiać piłkę nożną, żeby wygrywać pieniądze u bukmachera?

W naszym kraju zdecydowanie najbardziej popularnym sportem jest futbol. Nie tylko chodzi o to, która dyscyplina jest najczęściej oglądana, ale także obstawiana w zakładach...